این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

خبرها و رویدادها

نمایش Perflex در Bullen Trading Co. UK - ویدئو 03 آگوست 2022

Perflex، متخصص سیستم تزریق کاشی کل خانه، در Bullen Trading Co. Shane نشان داد که دوغاب کاشی کارتریج را معرفی کرده است. انبوهی از کاشی‌کارها به دیدن ما آمدند و خودشان سعی کردند با تفنگ درزبندی کنند. مشخص شد که دوغاب بسیار آسان است و دوغاب اضافی پس از پخت نیز به راحتی تمیز می شود. هیچ بویی نمی داد، کاملا سازگار با محیط زیست! رنگ‌های بسیار زیبای دوغاب کاشی برای بازدیدکنندگان در دسترس بود و حتی بسیاری از کاشی‌کاران برخی از محصولات دوغاب کاشی را در سایت خریداری کردند.


ما می‌توانیم دوغاب‌های کاشی کارتریجی با بهترین کیفیت را که از اپوکسی و پلی پرو ساخته شده‌اند، به شما عرضه کنیم. آنها فوق العاده ضد آب، ضد کپک، دوغاب کردن آسان، مقاوم در برابر آب و هوا هستند، از این رو برای فضای باز و داخلی کاربرد دارند.


2بازگشت بعدی Perflex Novel Materials در سی و ششمین نمایشگاه Cerambath شرکت کرد

اخبار نسبی

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس