این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و عمر طولانی پوشش ضد آب پلی اسپارتیک 25 اکتبر 2023

حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و عمر طولانی

 

در مناطق بیرونی، ما اغلب می‌توانیم مکان‌های رنگ‌شده زیادی را ببینیم، مانند سقف، دیوار بیرونی، زمین و غیره. پدیده‌های تغییر رنگ، پودر و لایه‌برداری به میزان متفاوتی وجود دارد. دلیل اصلی مشکلات ناشی از مقاومت نامطلوب آب و هوای فیلم محافظ تشکیل شده توسط لایه پوشش است. با این حال، پوشش ضد آب انعطاف پذیر پلی اسپارتیک پرفلکس با جامد بالا (که از این پس ........ نامیده می شود پوشش ضد آب پلی اسپارتیک) از است مقاومت عالی در برابر آب و هوا و تبدیل شدن به اولین انتخاب پروژه های ضد آب در فضای باز است.

 


چرا؟ پلی اسپارتیک پوشش ضد آب برای ساخت و ساز ضد آب بیشتر در فضای باز انتخاب شده است؟

 

پوشش ضد آب پلی اسپارتیک را می توان نه تنها به عنوان استفاده کرد پوشش ضد آب مقاوم در برابر آب و هوا با آبگریز عالی، بلکه به عنوان یک لایه محافظ مقاوم در برابر آب و هوا برای سایر پوشش های ضد آب، به طور موثر عمر مفید لایه اصلی را بهبود می بخشد. در ضمن عالی هم دارهعملکرد حفاظت از محیط زیست، که می تواند باشدفرمالدئید صفر، غیر سمی و بی ضرر و با انتشار کم VOC.علاوه بر این، چسبندگی عالی، مقاومت در برابر اصطکاک و ویژگی های غیر شکننده نیز از مزایای پوشش ضد آب پلی اسپارتیک است.

 

دلیل اینکه پوشش ضد آب پلی اسپارتیک عملکرد عالی دارد این است که از رزین پلی اسپارتیک ساخته شده است. محتوای جامد پوشش ضد آب پلی اسپارتیک می تواند به 100٪، استحکام کششی≥10/MPa، ازدیاد طول≥300٪، استحکام پارگی≥40N/mm، چسبندگی (به بتن) می تواند به بیش از 4/MPa برسد، و مقاومت در برابر سایش (750g/Ma) 500r)≤30mg.


1 


این می تواند به طور موثری مقاومت پوشش ضد آب را بهبود بخشد، اثر تزئینی آن را افزایش دهد و سایش، لایه برداری، چین و چروک و ترک را کاهش دهد. همچنین می توان از آن با سایر پوشش های ضد آب برای افزایش طول عمر ساختمان و بهبود اثر ضد آب پوشش استفاده کرد.

 


آیا پوشش ضد آب پلی اسپارتیک نسبت به سایر پوشش های ضد آب مزیت قیمتی دارد؟

 

از نظر قیمت واحد محصول به تنهایی، قیمت پوشش ضد آب پلی اسپارتیک کمی بالاتر از سایر پوشش های ضد آب است، اماعملکرد هزینه جامع بسیار بالاتر از سایر مواد ضد آب است.پوشش ضد آب پلی اسپارتیک دارد فیلم متراکم، دوام خوب، عمر مشابه ساختمان، نرخ تعمیر کم و عملکرد تزئینی عالی.پوشش ضد آب سنتی نه تنها از نظر دوام مواد بسیار کمتر از پوشش ضد آب پلی اسپارتیک است. عملکرد تزئینی بی نظیرتر است و هزینه نگهداری در دوره های بعدی بالاست و نیاز به نیروی انسانی و منابع مادی زیادی دارد. هنگامی که طول عمر کل پروژه ضد آب را محاسبه می کنید، عملکرد هزینه جامع انتخاب پوشش ضد آب پلی اسپارتیک بسیار بالاتر از انتخاب مواد دیگر است.

 

 2


بنابراین، پوشش ضد آب پلی اسپارتیک، پوشش ضد آب چند منظوره حفاظت از محیط زیست است که ضد آب، عایق حرارت و دکوراسیون (سیستم PAU) را یکپارچه می کند. به لطف آن مقاومت فوق العاده در برابر آب و هوا، چسبندگی بالا، ضد آب طولانی مدت، مقاومت در برابر ضربه و سایش، متوسط ​​مقاومت در برابر خوردگی عالی و سایر خواصپوشش ضد آب پلی اسپارتیک به طور گسترده ای در انواع پوشش های ضد آب و حفاظت از سطح پوشش تزئینی استفاده می شود.

 

با افزایش مستمر آگاهی زیست محیطی مردم و پیشرفت فنی استفاده از مواد پلی اسپارتیک جدید در زمینه ضد آب، پوشش ضد آب پلی اسپارتیک در حال تبدیل شدن به یک ماده ضروری و مهم برای هر چه بیشتر پروژه های ضد آب است. بیایید منتظر مواد ضد آب پلی اسپارتیک باشیم که ضد آب، عایق حرارتی و دکوراسیون (سیستم PAU) را برای استفاده بیشتر از صحنه ها و کاربران ادغام می کند.

 


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس