این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

معرفی سیستم کف مقاوم در برابر سایش Perflex Polyaspartic ژانویه 30، 2024

پرفلکس پوشش پلی اسپارتیک جامد بالا و ویسکوزیته کم است. تست مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش بیش از 4000 ساعت طول می کشد. این پوشش دارای مقاومت سایشی عالی است و یک پوشش ضد خوردگی طولانی مدت حفاظت از محیط زیست عالی است.

 

پرفلکس پلی اسپارتیک پوشش چسبندگی خوبی با بستر دارد، بنابراین بیشتر و بیشتر مورد توجه اکثر مشتریان قرار می گیرد. در مقایسه با سایر پوشش ها، مزایای پوشش پلی اسپارتیک عبارتند از:

1. زمان پخت را می توان کنترل کرد.

2. اسپری تک می تواند به ضخامت ساخت و ساز برسد.

3. مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر سایش.

4. رنگ ثابت، غیر زرد

 

آگاهی زیست محیطی مردم در سال های اخیر در حال افزایش است. پوشش پلی اسپارتیک پرفلکس به عنوان نوع جدیدی از مواد، توجه زیادی را به خود جلب می کند. همراه با خواص فیزیکی عالی و روش های ساخت راحت و آسان، می تواند به طور گسترده در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و به سرعت توسعه یابد. مزایای عملکرد پوشش پلی اسپارتیک Perflex در موارد زیر منعکس می شود:

1. حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی

2. خلاقیت نامحدود، فضای سفارشی سازی منحصر به فرد

3. عمر طولانی و هزینه نگهداری کم

4. ایمن و بدون لغزش، خواص فیزیکی خوب

 

سیستم پوشش پلی اسپارتیک Perflex به طور عمده به مقاوم در برابر سایش تقسیم می شود پوشش کف، پوشش ضد آب، پوشش کف هنری و چسب سنگ برای روسازی نفوذپذیر. به جز چسب سنگ، سه پوشش دیگر را می توان برای مدارس، بیمارستان ها، فروشگاه ها، مراکز خرید، گالری ها، گاراژها، کارخانه ها، پارک های آبی و غیره اعمال کرد.

 

 

 


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس