این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

معرفی پوشش کف پلی اسپارتیک 14 نوامبر 2023

چه شده است پوشش کف پلی اسپارتیک?

 

پوشش پلی اوره پلی اسپارتات، به نام پوشش کف پلی اسپارتیکنوع جدیدی از آلیفاتیک، سرعت واکنش قابل کنترل (بدون نیاز به خشک کردن)، عملکرد بالا (برابر یا حتی بالاتر از پوشش پلی اورتان)، انتشار کم VOC (محتوای جامد بالا در 85٪ -100٪)، شناخته شده به عنوان سوم تولید پلی اوره صنعت پلی اورتان در سال های اخیر. این می تواند به VOC کم، هزینه کم و کیفیت بالا دست یابد.

 


مزایای پلی اسپارتیک چیست؟ پوشش کف?


微 信 图片 _20231113172639

محیط دوستانه: انتشار کم VOC، نزدیک یا بهتر از پوشش کف پایه آب

 

کیفیت پوشش:

1، الزامات استاندارد سیستم پوشش تک (DTM) / پوشش دوگانه / سیستم پوشش مختلط را می توان با توجه به تقاضا فرموله کرد. دارای مزایایی در مقاومت در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر دمای بالا و پایین و مقاومت در برابر سایش است.

 

2، پوشش گوشه ها زیاد است. میزان پوشش بهتر از سایر پوشش‌ها (مانند پوشش‌های مبتنی بر حلال، پوشش‌های مبتنی بر آب) است و پوشش‌های عمومی به راحتی یک لایه نازک تشکیل می‌دهند، بنابراین لایه‌ها در معرض دید قرار می‌گیرند و بر اثر ضد خوردگی تأثیر می‌گذارند.

 

هزینه جامع:

1، قیمت از پوشش پلی اسپارتیک بالا است، اما محتوای جامد نیز زیاد است. از نظر تئوری هزینه آن باید مانند پوشش مبتنی بر حلال باشد.

2، کاهش هزینه های انرژی؛

3، هزینه های خرید، بهره برداری و نگهداری تجهیزات خشک کن کاهش می یابد.

4، ضخامت یک فیلم اسپری بالاتر است، که می تواند روند را کاهش دهد و هزینه های نیروی کار را کاهش دهد.

 

صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار:

1، منجر به صرفه جویی در انرژی، بدون نیاز به خشک کردن اجباری، کاهش مصرف انرژی در خشک کردن (روکش دو جزئی مبتنی بر حلال، مبتنی بر آب به خشک کردن 60-80 درجه سانتیگراد نیاز دارد، پوشش پودری به خشک کردن 160-200 درجه سانتیگراد نیاز دارد).

 

2، کاهش انتشار COXNUMX، که منجر به اوج کربن محیط جوی و بی طرفی کربن می شود.

هزینه سرمایه گذاری:

1، خط تولید پوشش موجود را می توان به طور مستقیم استفاده کرد و اتاق خشک کردن بسته است.

2، خط تولید پوشش جدید می تواند باعث صرفه جویی در سرمایه گذاری در تجهیزات خشک کردن (درمان) پوشش و فضای کف کارگاه شود.


سختی پیاده سازی:با توجه به یک فرآیند معقول (روش پنج مرحله ای) برای آزمایش و سوئیچ، راحت تر از سایر انواع پوشش ها است و تأثیر کمی بر تولید دارد.

 

 


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس