این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

پوشش کف جدید - پوشش پلی اسپارتیک 06 مارس 2024

پوشش کف به دلیل دکوراسیون خوبش مورد قبول کاربران بیشتری قرار می گیرد و می تواند نیازهای کاربردی مختلف را برطرف کند. در کاربرد کفپوش امروزی، کفپوش اپوکسی پرطرفدارترین محصول است و به انتخاب اصلی برای کف ساختمان، کف صنعتی تبدیل شده است. با این حال، پس از سال ها مشاهده استفاده، مشخص شد که کف اپوکسی دارای مشکلات کیفی زیادی است، مانند مقاومت ضعیف در برابر ضربه، ترک خوردن آسان، لایه برداری آسان، مقاومت ضعیف در برابر پیری، دوام ضعیف و سایر مشکلات، به این معنی که تمام کفپوش های اپوکسی باید مرمت شود

 

پرفلکس با توجه به عیوب پوشش کف اپوکسی، با بررسی، اکتشاف و توسعه مستمر، توسعه یافته است. پوشش کف پلی اسپارتیک سیستم با تنظیم رزین از اپوکسی به پلی اسپارتیک مواد پس از حدود 4 سال آزمایش کاربرد چند جهته، سیستم کف پلی اسپارتیک به طور موثری کاستی های کف اپوکسی را جبران کرده است.

 

微信图片编辑_20240306162914


هنگام مطالعه مواد پوشش کف پلی اسپارتیک، Perflex به طور کامل از خواص عالی کف اپوکسی در تمام جنبه ها استفاده کرد و مزایای عملکرد رزین پلی اسپارتیک را بررسی کرد. توسعه مواد پوشش کف پلی اسپارتیک به نوعی مواد کف با مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر پیری، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، دوام، دکوراسیون، مقاومت در برابر خوردگی اسید و قلیایی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر آسیب چرخه سرما و گرما تبدیل شده است. ، و عملکرد تزئینی عالی. پوشش کف پلی اسپارتیک نه تنها در داخل خانه قابل استفاده است، بلکه برای استفاده در فضای باز نیز مناسب است. پوشش پودر نمی شود، محو نمی شود و زرد نمی شود. این یک انتخاب خوب برای اکثر کاربران است.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس