این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

کفپوش پلی اسپارتیک با تنظیم سریع 28 اکتبر 2022

پوشش پلی اسپارتیک یک سیستم پوشش نسبتاً جدید برای نیازهای مختلف کف است. این نوع پوشش کف به راحتی اجرا می شود و کارگران می توانند به راحتی یک کف بادوام، مستحکم و تحمل کننده وزن را در زمان بسیار کوتاهی به پایان برسانند، که باعث می شود سری پوشش پلی اسپارتیک نسبت به سایر پوشش ها مطلوب تر باشد.


علاوه بر مزایای فوق، کفپوش پلی اسپارتیک سیستم از نظر مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر ضربه و عدم زرد شدن از سیستم های اپوکسی بهتر است. پوشش های کف پلی اسپارتیک به دلیل مقاومت فوق العاده در برابر اشعه ماوراء بنفش و کیفیت چسبندگی، بهترین انتخاب برای ساخت کفپوش های مسکونی و تجاری هستند. این محصولات را می توان برای کف گاراژ، انبارها، کف اداری، نمایشگاه خودرو، راهروها و غیره اعمال کرد.


سیستم های کفپوش پلی اسپارتیک پرفلکس در انواع مختلفی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان موجود است. خمیرهای رنگی، رنگ‌ها، دانه‌ها، دانه‌ها همگی می‌توانند به پوشش‌های کف اضافه شوند. مشتریان می توانند یک طراحی کف استثنایی داشته باشند.


سیستم کفپوش پلی اسپارتیک مطمئناً انتخاب خوبی برای پاسخگویی به نیازهای شما در مورد مقاومت در برابر سایش، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، ضد آب، و آسان برای اعمال و تمیز کردن کف است. در همین حال، پوشش های کف پلی اسپارتیک بسیار سازگار با محیط زیست هستند.مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس