این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

بازسازی کف گاراژ - با پوشش خود تراز پلی اسپارتیک Perflex ژانویه 19، 2024

برخی از کفپوش های قدیمی گاراژ دارای مشکلاتی مانند برداشتن پوشش، ترک خوردگی، تجمع گرد و غبار، خط و خش، انبساط اتصالات و غیره هستند.

 

این پارکینگ زیرزمینی چند سالی است که به بهره برداری رسیده است. پوشش‌های کف اپوکسی اصلی محو شده‌اند و مناطق زیادی از ترک‌خوردگی و فضاهای خالی وجود دارد که باعث ناراحتی و خطرات امنیتی زیادی برای پارکینگ گاراژ زیرزمینی می‌شود.

 

مشتری چندین الزام را برای راه حل های تعمیر و نگهداری مطرح می کند:

  • ● بافت کف باید پیشرفته، زیبا باشد و به طراحی دیوار و زمین آسیبی وارد نکند.

  • ● به استاندارد آتش سوزی کلاس A برسید.

  • ● مواد سازگار با محیط زیست، VOC بسیار کم یا حتی انتشار VOC صفر، در حین بازسازی باعث ایجاد مشکلات سلامتی برای مالک نمی شوند.

  • ● عمر طولانی، تعمیر و نگهداری آسان، فضای خالی، مشکلات لایه برداری و لایه برداری وجود نخواهد داشت.

  • ● دوره ساخت کوتاه، نیاز به ساخت بر اساس منطقه.

 

در پاسخ به الزامات فوق، Perflex توصیه می کند پلی اسپارتیک سیستم پوشش خود تراز، و سفارشی سازی روش ساخت برای پروژه، و اصلاح موفقیت آمیز زمین موجود، که تا حد زیادی از مشکلات رایج مانند فضای خالی و ترک خوردگی لایه خود تراز پایه سیمانی یا زمین اپوکسی جلوگیری کرد.


微 信 图片 _20240119174326

(قبل از)

 

با توجه به ویژگی های پروژه، تیم Perflex با عملیات واقعی در محل ترکیب شد و به ویژگی های محصول برای دستیابی به نتایج بهتر ساخت و ساز عمل کرد.

 

درمان پولیش تعمیر زیرزمین

 

ساخت پرایمر


ساخت لایه میانی


ساخت روکش

微 信 图片 _20240119174602


اثر نهایی 

微 信 图片 _20240119174900

 

 

 


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس