این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

مزایای پوشش پلی اسپارتیک نسبت به سایر پوشش ها چیست؟ ژانویه 06، 2024

کف اپوکسی، کف مقاوم در برابر سایش، کف خشک…… اینها انواع کفپوش رایج ما هستند.

با این حال، در سال های اخیر، پلی اسپارتیک طبقه پدید آمد و بازار را از طبقات دیگر به دست آورد و به مورد علاقه جدید زمینه کف تبدیل شد. این به طور گسترده ای در زمینه های مهندسی مقاوم در برابر سایش، ضد خوردگی، ضد آب و سایر زمینه ها استفاده می شود.

 

بنابراین، چرا بازار را از طبقات دیگر برد و مورد علاقه جدید طبقه شد؟ بیایید مزایای آن را تجزیه و تحلیل کنیم!

 

مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر ضربه

کفپوش پلی اسپارتیک مقاومت در برابر سایش و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و عمر طولانی تری نسبت به کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی اورتان سنتی دارد.

 


خاصیت ارتجاعی و ضد لغزش

مواد پلی اسپارتیک بسیار انعطاف پذیر است و سطح را می توان به یک سطح غیر لغزش تبدیل کرد که ضد لغزش تر از طبقات عمومی است و بافر موثر ضربه الاستیک است و محافظت موثری برای ایمنی راه رفتن ایجاد می کند.

 


عملکرد کاهش نویز

زمین با قابلیت ارتجاعی بالا می تواند به طور موثر صدای ناشی از برخورد کف پا با زمین را کاهش دهد، صدای پاها را کاهش دهد، به خصوص تداخل محیط را در هنگام راه رفتن کفی سخت کاهش دهد و محیط را ساکت نگه دارد.

 

微信图片编辑_20240106120245


حفاظت از محیط زیست و ایمنی

مواد پلی اسپارتیک غیر سمی و بی مزه است، یک ماده حفاظت از محیط زیست است. این ماده حاوی مواد ضد باکتری منحصر به فرد است. می تواند به طور موثر در برابر رشد باکتری های استافیلوکوکوس اورئوس و اشریشیا کلی مقاومت کند و به طور موثر سطح بهداشت عمومی را ارتقا دهد.

 

微 信 图片 _20240106120300


جلوه تزئینی خوب

لایه مقاوم در برابر سایش کف پلی اسپارتیک لایه رنگی است. یک فرآیند ساده می تواند به یک جلوه بدون درز دست یابد و می تواند انواع الگوهای خلاقانه، مد و زیبا را با جلوه های تزئینی عالی ترسیم کند.

 

微 信 图片 _20240106120320


هزینه کلی پایین

کف پلی اسپارتیک یک پوشش بدون درز است که به طور مستقیم و محکم با فونداسیون سیمانی چسبانده شده است. خود تراز الاستیک در یک لایه بدون درز تشکیل می شود. برای صرفه جویی در هزینه های ساخت، به سیمان خود تراز دیگری نیاز ندارد.

 

ساخت و ساز آسان

فرآیند ساخت کف پلی اسپارتیک ساده است. پخت مواد پلی اسپارتیک نسبتا سریع است. از طریق سنگ زنی فنی، فقط فرآیندهای ساده خراش دادن و روکش نورد مورد نیاز است. دوره ساخت کوتاه است. یک طبقه جدید پس از مدت کوتاهی تعمیر و نگهداری پس از ساخت می تواند مورد استفاده قرار گیرد.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس