این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کفپوش بدون درز

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

پوشش کف پلی اسپارتیک چیست؟ 01 مارس 2024

پوشش پلی اسپارتیک نوع جدیدی از مواد پوشش آلیفاتیک، واکنش کند و عملکرد بالا در صنعت پلی اسپارتیک است که نسل سوم پلی اسپارتیک نامیده می شود. پلی اسپارتیک در واقع یک آمین ثانویه آلیفاتیک است و گروه آمینه در ساختار مولکولی آن توسط محیط سد فضایی احاطه شده است.

 

پوشش پلی اسپارتیک دارای مزایای زیر است:

1، فرآیند ساخت و ساز ساده:

پوشش پلی اسپارتیک توسط آخرین تکنولوژی برای کاهش سرعت واکنش تنظیم شده است. می توان آن را به صورت دستی رنگ کرد یا با تفنگ اسپری معمولی اسپری کرد که این فرآیند را بسیار ساده می کند و استفاده از آن آسان تر است. 

2، مقاومت در برابر آب و هوا

3، چسبندگی برتر

4، انعطاف پذیر:

این پوشش انعطاف پذیر و سفت است و می توان آن را به انواع سفت، کشسان و با الاستیک بالا تبدیل کرد. نسبت به کفپوش اپوکسی مقاومت در برابر ترک و ضربه بهتری دارد.

4، فوق العاده مقاوم در برابر سایش

5، مقاومت در برابر سایش فوق العاده

پوشش پلی اسپارتیک اسپری به عنوان "لاستیک مقاوم در برابر سایش" شناخته می شود. پوشش کف پلی اسپارتیک این مزیت را به ارث برده و مقاومت سایشی آن 3-5 برابر اپوکسی است.

6، محتوای جامد تا 100٪، ایمن و غیر سمی، حفاظت از محیط زیست کم کربن

7، خشک شدن سریع، دوره ساخت و ساز را بسیار کوتاه می کند

8، مقاومت خوب در برابر مواد شیمیایی:

این پوشش متراکم، پیوسته، بدون درز است و می تواند نفوذ آب و اکسیژن در هوا را کاملاً جدا کند. همچنین عملکرد ضد خوردگی و حفاظتی عالی دارد.

 

微信图片编辑_20240301113036


مزایای کاربرد پوشش پلی اسپارتیک

1، کف الاستیک

الاستیک پلی اسپارتیک پوشش کف نه تنها ویژگی های استحکام بالا، چسبندگی قوی و مقاومت شیمیایی خوب پوشش کف اپوکسی را حفظ می کند، بلکه دارای ویژگی های عملکرد مکش خوب، عملکرد بافر خوب، تضعیف صدای خوب، کشش خوب، مقاومت در برابر ضربه قوی، رنگ روشن، ضد آب و غیر قابل نفوذ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر خراش، دوام، حفاظت از محیط زیست و سالم، ساخت مهندسی ساده، تمیز کردن و نگهداری آسان و کیفیت برتر.

 

2، پوشش پلی اسپارتیک به طور گسترده ای در بیمارستان، خانه، کف فضای باز، پارک، میدان، استخر، مرکز خرید، فرودگاه، چشم انداز توریستی، گذرگاه و سایر مکان های دکوراسیون استفاده می شود. این اولین انتخاب برای دکوراسیون ساختمانی خانه، اداره و شهرداری است. همچنین می تواند جایگزین مواد ضد آب آسفالت و کلاف های ضد آب برای ضد آب و ساختمان های ضد نشت شود.

 

 

 

 


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس