این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

4 نکته که باید در مورد کاشی گروت بدانید 13 مارس 2023

هنگام کاشی کاری چرا باید بین کاشی ها فاصله بگذاریم؟


-جلوگیری از برآمدگی و ترک خوردن کاشی ها در اثر انبساط و انقباض حرارتی.


-از سنگفرش ناهموار به دلیل رطوبت ناهموار گل و کشش ناهموار ناشی از سیمان کاری زیاد پس از اتمام ساخت خودداری کنید.


-مناسب برای نگهداری کاشی، فقط تک تکه کاشی آسیب دیده را تغییر دهید


-بهبود زیبایی شناسی فضا


یک عامل واقعی دیگر وجود دارد که کاشی و سرامیک که می تواند احساس یکپارچگی را درک کند، به شدت به میزان جذب آب، صافی، ضریب انبساط و مهارت های ساخت نیاز دارد. از همه مهمتر قیمت آن بسیار بالاست که حتی از قیمت تزریق کاشی هم بالاتر است.


فاصله کاشی چقدر باید باشد؟


ما معمولاً شکاف را برای کاشی‌های عتیقه کوچک در اندازه 5 میلی‌متر باقی می‌گذاریم، اما برای کاشی‌کاری‌های ترکیبی چند مشخصات، شکاف می‌تواند بیشتر باشد. شکاف برای اندازه کاشی معمولی 300 * 600 میلی متر در 3 میلی متر است. توصیه می شود برای کاشی های 2 * 3 میلی متر و سایر مشخصات طولانی تر یک شکاف 200-1200 میلی متری بگذارید.

 


دوغاب کاشی چه فوایدی دارد؟

 

· ضد آب و ضد رطوبت

دوغاب کاشی دارای خواص ضد آب، ضد رطوبت، ضد نفوذ، ضد کپک، سطح صاف پس از پخت، ضد رسوب و سایر خواص است. این می تواند به طور موثر از سیاه شدن و زرد شدن کاشی جلوگیری کند و رشد باکتری ها و کپک ها را کاهش دهد.

 

· رنگ های غنی زیبایی شناسی خانه را بهبود می بخشد

دوغاب کاشی پرفلکس در رنگ های مختلف در بافت مات سنباده، براق، براق موجود است. تاثیر قبل و بعد را مقایسه کنید، زیبایی آن را خواهید دید.

 

می توان آن را روی سطح زیرلایه های مرطوب ساخت، اما همچنین می تواند در محیط مرطوب یا زیر آب عمل کند. این محصول را می توان در مکان های داخلی و خارجی به ویژه برای آشپزخانه، حمام و بالکن باز استفاده کرد.

  

اصول تطبیق رنگ

· رنگ سفید همه کاره

چه کاشی های عتیقه، چه کاشی های دانه چوب یا کاشی های سنگی، تطبیق با دوغاب سفید هیچ ناهماهنگی ندارد.

· تطابق همان رنگ

رنگ دوغاب نزدیک به رنگ کاشی می تواند وجود شکاف کاشی را کاهش دهد و احساس کلی قوی تری ایجاد کند.

 

· تطبیق رنگ های کنتراست

رنگ‌های متضاد می‌توانند جلوه‌ای بصری با شخصیت و حس برجسته‌تری از سلسله مراتب ارائه دهند، اما برای تطبیق آن به تلاش بیشتری نیاز است.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس