این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

آیا می توان خانه های قدیمی را برای کاشی کاری بازسازی کرد؟ 20 آگوست 2022

پس از مدت ها زندگی در خانه متوجه می شوید که شکاف های کاشی به خصوص در آشپزخانه و حمام سیاه شده اند. این دو منطقه صرفاً «مناطق فاجعه» هستند. حالا با دوغاب کاشی می توان این مشکلات را حل کرد.

آیا می توانید در یک خانه قدیمی درز دوز انجام دهید؟ آیا درزگیری در خانه های قدیمی خوب است؟

تصویر

بسیاری از صاحبان خانه احساس می کنند که دوغاب در زمان اولین دکوراسیون انجام می شود و پس از سال ها زندگی آسان نیست. در حقیقت، موضوع این نیست. همچنین امکان دوغاب کاشی برای خانه های قدیمی وجود دارد. زمان کلی برای انجام تزریق زیاد طولانی نیست و اصولاً بعد از چند روز قابل استفاده است. تاثیر زیادی بر زندگی روزمره نخواهد داشت.

تصویر


با این حال، برخی از الزامات برای تزریق برای خانه های قدیمی وجود دارد. عرض شکاف کاشی باید بیش از 1 میلی متر باشد. اگر شکاف خیلی کوچک باشد، دوغاب را نمی توان در شکاف درزگیری کرد. حتی اگر هم باشد، عمر مفید دوغاب تضمینی نیست و اثر دوغاب مشهود نیست. بهترین عرض برای انجام تزریق بین 1.5 تا 2.5 میلی متر است.

نکته مهم دیگری نیز برای دوغاب کشی در خانه های قدیمی وجود دارد، پاکسازی کامل شکاف. خاک زیادی در شکاف خانه های قدیمی جمع شده است. اگر به طور کامل تمیز نشود، ظاهر کاشی تحت تاثیر قرار می گیرد.

اگر راهی برای تمیز کردن وجود ندارد، می توانید از پاک کننده های برقی استفاده کنید. استفاده از ماشین های الکتریکی دشوارتر است. هنگام استفاده از آن مراقب باشید.


خیابان دیگرeps برای انجام تزریق کاشی در خانه های قدیمی هنوز به همان شکل است. تا زمانی که دو نکته فوق رعایت شود، تزریق کاشی خانه قدیمی نیز می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس