این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

آیا امکان دوغاب کاشی های قدیمی وجود دارد؟ 24 آگوست 2022

مطمئناً کاشی های قدیمی را نیز می توان دوغاب کاری کرد. با این حال، یک پیش نیاز وجود دارد که باید فاصله ای بین کاشی ها وجود داشته باشد.

برای تمیز کردن شکاف قبل از اپیلاسیون و دوغاب، نوعی از مراحل ساخت، توصیه می شود از دستگاه تمیز کننده استفاده کنید.

اجرای تزریق برای کاشی های قدیمی با کاشی های جدید متفاوت است. در اینجا چند احتیاط وجود دارد:


1، شکاف بیش از حد کثیف است

تفاوت کاشی های جدید با کاشی های قدیمی این است که کاشی های قدیمی مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گرفته اند. گرد و غبار در شکاف انباشته خواهد شد. اگر نیاز به تزریق دارید، مطمئن شوید که شکاف کاشی ها به طور کامل تمیز شده است. علاوه بر این، شکاف کاشی ها با یکدیگر متفاوت است و سیمان پر شده است که برای تمیز کردن آن باید از دستگاه آسیاب حرفه ای استفاده کنید.


2، سطح کاشی به شدت فرسوده شده است

سطح کاشی ممکن است پس از سال‌ها استفاده به شدت ساییده شود و برخی از کاشی‌های براق به طور یکنواخت به شدت خراشیده می‌شوند، بنابراین قبل از تزریق باید از نوار یا موم روی کاشی‌ها استفاده کنیم. در این صورت، دوغاب اضافی پس از ساخت دوغاب جدید به راحتی قابل تمیز کردن است.


3، پایین کاشی مرطوب

به دلیل آسیب های طبیعی یا مصنوعی کاشی ها پس از استفاده طولانی مدت، کف کاشی ها مرطوب می شود. شکاف یا کف کاشی باید قبل از تزریق خشک نگه داشته شود.

می توانید از دستمال برای بررسی خیس بودن شکاف کاشی ها استفاده کنید و بعد از 24 ساعت دستمال را خارج کنید. اگر بافت نرم یا مرطوب شود، به این معنی است که شکاف مرطوب است و شکاف باید قبل از تزریق خشک شود. اگر تغییری در بافت ایجاد نشود، شکاف خشک است و می‌توان ساخت تزریق جدید را مستقیماً انجام داد.


4، آیا کاشی شل است

پس از مدت ها، سیمان کف کاشی ها به وضوح جمع می شود. شل شدن کاشی های سرامیکی طبیعی است. با این حال، ما نمی توانیم در این نوع کاشی ها تزریق را اعمال کنیم. حتی اگر دوغاب کاشی بتواند کاشی های سرامیکی را تثبیت کند و از شل شدن آن جلوگیری کند، اثر پخت و چسبندگی دوغاب تا حدودی تحت تأثیر قرار می گیرد. پیشنهاد می‌شود کاشی‌های شل را قبل از تزریق مجدد تثبیت کنید.


در صورت توجه به مشکلات فوق، تزریق مجدد کاشی های قدیمی آسان است. همچنین دوغاب کاشی را با کیفیت خوب انتخاب کنید و رنگ های مناسب را برای دوغاب و کاشی ها مطابقت دهید و کاشی های قدیمی می توانند مانند کاشی های جدید زیبا شوند.


11

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس