این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

آیا دوغاب کاشی قدیمی قابل بازسازی است؟ 24 آگوست 2022

1، به طور کلی، دوغاب کاشی را می توان بازسازی کرد. با این حال، قبل از انجام این کار، رنگ دوغاب کاشی باید انتخاب شود و دوغاب اصلی باید حذف شود. گرد و غبار و بقایای دوغاب قدیمی باید از شکاف کاشی پاک شود. قبل از ساخت دوغاب جدید از تمیز و خشک بودن شکاف کاشی اطمینان حاصل کنید.


2، اگر می خواهید دوغاب قدیمی را تمیز کنید، باید از یک چاقوی بیل کوچک برای بریدن در امتداد محل دوغاب قدیمی استفاده کنید و بعد از برش یک سر دوغاب را بگیرید تا بتوانید دوغاب قدیمی را جدا کنید.


3، هنگامی که بیشتر دوغاب پاره شده است، همچنین باید از مکش گرد و غبار، زباله و غیره در شکاف کاشی با جاروبرقی استفاده کنید. پس از آن، از یک پارچه مرطوب برای پاک کردن شکاف کاشی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که پارچه فقط خیس است بدون اینکه آب چکه کند.


4. بعد از تمیز کردن کامل و خشک شدن شکاف کاشی می توان تزریق جدید را شروع کرد. روش های ساخت و ساز برای تزریق مجدد همان روش برای تزریق اول است. تنها تفاوت در تمیز کردن شکاف کاشی است. باید به دقت بررسی شود زیرا اگر شکاف کاشی تمیز نباشد دوغاب را نمی توان با کاشی ها یکسان کرد.

12

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس