این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

ویژگی های پلی اوره (ماده اولیه دوغاب کاشی Perflex polypro) 22 آگوست 2022

پلی یورا مواد، به عنوان یک ماده جدید با تکنولوژی بالا، یکی از مواد جدید با مقاومت بهتر در برابر آب و هوا در جهان امروز است. در حال حاضر، عمدتاً در موارد نظامی، هوافضا، کانتینرهای خروجی و سایر موارد خاص با نیازهای بالا استفاده می شود.


پلی اوره مورد استفاده در دوغاب کاشی مقاومت سایشی بالا، سختی بالا و استحکام چسبندگی بالا و همچنین انعطاف پذیری و مقاومت در برابر آب و هوای دوغاب کاشی پلی اورتان را حفظ می کند. این می تواند مواد زرد کننده، غیر نونیل فنل، دودسیل فنل، فرمالدئید، بنزن و سایر مواد مضر، بدون حلال، بدون بو، بدون هالوژن و بدون اسید را از بین ببرد.


دوغاب کاشی پلی پرو نوع جدیدی از مواد است. پس از آزمایش، محصول دارای مزایای قابل توجه زیر است. همه منظوره داخلی و خارجی، سفید ثابت به مدت 50 سال؛ هنوز هم می توان بدون ترس از شکاف مرطوب زیر 25- ساخته شدانعطاف پذیری مواد عالی، می تواند چندین بار بدون شکستگی، حفاظت از محیط زیست، غیر سمی کشیده شود.


پلی اوره ها حاوی کاتالیزور نیستند. به سرعت درمان می شود و می توان سطح را به میل خم کرد، قالب گیری اسپری مورب و عمودی، بدون پدیده افتادگی. ژل در 5 ثانیه و رسیدن به قدرت راه رفتن در 1 دقیقه. به رطوبت و دما حساس نیست. برای -28 مناسب استیا کمتر، و تحت تأثیر دما و رطوبت محیط قرار نمی گیرد.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس