این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چقدر قوی است "گروت کاشی تکنولوژی سیاه-Polypro" در صنعت کاشی کاشی 28 ژوئیه 2022

همانطور که همه ما می دانیم دوغاب کاشی برای سال های طولانی وارد هزاران خانوار شده است. ترکیب دوغاب کاشی و کاشی‌های سرامیکی با رنگ‌های مختلف می‌تواند جلوه تزئینی بهتری را در دکوراسیون خانه به ارمغان بیاورد و همچنین نقش ضدآب، ضد کپک و تمیز کردن آسان را ایفا کند. در حال حاضر بیشتر دوغاب کاشی موجود در بازار از سیمان سفید و دوغاب کاشی اپوکسی، اما حتی دوغاب کاشی اپوکسی بسیار بالغ نیز دارای ایراداتی است، مانند ساخت و ساز در دمای پایین در زمستان و در منطقه مرطوب قابل انجام نیست، دوغاب کاشی رنگ روشن به زودی تغییر رنگ می دهد، ترک می خورد و با گذشت زمان در فضای باز می ریزد؟ این مشکلات که مدت هاست گریبانگیر صنعت دوغاب کاشی بوده است، باید با نوآوری حل شوند! گروت کاشی Perflex Polypro P-30 را می توان «فناوری سیاه» دوغاب کاشی نامید.


دوغاب کاشی Perflex Polypro P-30 دارای مزایای زیر است

بدون زرد شدن و تغییر رنگ برای بیش از 30 سال! هدف عمومی داخلی و خارجی.

ضد کپک و ضد آب، بیشتر برای توالت، دوش و غیره مناسب است.

این ماده انعطاف پذیری بسیار خوبی دارد و می تواند چندین بار بدون شکستگی کشیده شود.

خواص مکانیکی عالی، چسبندگی خوب، بدون افتادن پس از سال ها استفاده.

ساخت و ساز هنوز هم می تواند در - 10 ℃ بدون ترس از رطوبت در مفصل انجام شود.

202203171138006364
مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس