این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چگونه رنگ دوغاب مناسب کاشی خود را انتخاب کنیم؟ 20 آگوست 2022

 1. مطابقت با رنگ های مشابه


اگر مارک دوغاب کاشی انتخابی شما دارای دوغاب کاشی به رنگ مشابه رنگ کاشی شما است، آن را انتخاب کنید. این تطبیق باعث می شود که کل سطح کاشی یکنواخت تر و مرتب تر به نظر برسد، وجود شکاف های کاشی را تضعیف کرده و حس بصری هماهنگ تری به ارمغان می آورد.


سبک دکوراسیون کاربردی: سبک مدرن، سبک روستیک، سبک ساده اروپایی
2. تطبیق رنگ کنتراست


اگرچه رنگ های زیادی برای دوغاب کاشی موجود است، اما هنوز هم احتمال پیدا نکردن رنگ مشابه با کاشی ها وجود دارد. گاهی اوقات برای برجسته کردن لایه بندی فضا، باید طراحی هایی با تضاد رنگی واضح تر انجام دهیم. در این شرایط می توانید دوغاب کاشی با تضاد رنگی آشکار را از کاشی و سرامیک انتخاب کنید. تا زمانی که فضای یکپارچه به خوبی هماهنگ شده باشد، این طراحی رنگ کنتراست نیز بسیار خوب است.


سبک دکوراسیون قابل اجرا: سبک جدید چینی، سبک کلاسیک اروپایی، سبک صنعتی.3. رنگ ها را با توجه به فضا انتخاب کنید


آ. فضاهای بزرگ اولویت را به رنگ های مشابه می دهند


برای فضاهای باز بزرگ مانند اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری، هنگام انتخاب دوغاب کاشی باید به کارت های رنگی با رنگ های مشابه با کاشی های کف اولویت داده شود، که می تواند کاشی های کف را به طور کلی یکنواخت تر و هماهنگ تر کند.
ب فضاهای کوچک اولویت را به رنگ های متضاد می دهند


فضاهای کوچک مانند آشپزخانه و حمام، کاشی های زمینی از نظر اندازه نسبتا کوچک هستند که باعث افزایش باز بودن و وقار فضا می شود. هنگام انتخاب فضای کوچک برای استفاده از دوغاب کاشی، اولویت باید به دوغاب با رنگ کنتراست کاشی داده شود تا حس سه بعدی قوی تری ایجاد کند.


                                        

4. سه رنگ که با همه چیز هماهنگ است: خاکستری، سفید، نقره ای.


اگر در انتخاب مشکل دارید، دوغاب‌های کاشی خاکستری، سفید، نقره‌ای همسان بهترین انتخاب هستند. سازگاری این سه رنگ بالاست. چه با رنگ های روشن، روشن یا تیره باشند، ناهماهنگ نیست.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس