این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چگونه کاشی را روی دیوار و کف دوغاب بزنیم؟ 19 آگوست 2022

روش تزریق کاشی روی دیوار

1. قبل از ساخت دیوار، اطمینان حاصل کنید که کاشی و سرامیک فضای خالی نداشته باشد و زباله های موجود در شکاف کاشی و سرامیک را با یک پارچه یا یک برس خوب تمیز کنید. تا زمانی که خشک نشده شروع به تزریق نکنید. 


2. هنگام تزریق، باید از بالا به پایین، ابتدا افقی و سپس عمودی ساخته شود. 


3. هنگام تزریق، ضخامت باید یکنواخت باشد و سعی کنید سرریز نشود. 


4. هنگام تزریق برای گوشه های داخلی و خارجی، باید از توپ فولادی استفاده شود تا دوغاب سه بعدی شود. 

2


روش تزریق کاشی روی زمین

1. از ابزار حرفه ای تمیز کردن شکاف برای پاک کردن آهک در شکاف کف استفاده کنید. برخی از مکان ها را نمی توان به طور کامل تمیز کرد و برای تمیز کردن مجدد باید از بال استفاده کرد. سپس از یک برس کوچک برای پاک کردن گرد و غبار استفاده کنید.


2. از تفنگ درزبندی برای فشار دادن دوغاب کاشی در امتداد شکاف‌ها استفاده کنید. مراقب قدرت فشار دادن باشید و از تزریق ناهموار خودداری کنید.


3.  پس از دوغاب گیری باید از توپ پرس برای پرس یکنواخت به موقع استفاده کرد که مانند بیرون کشیدن یک خط از ناحیه دوغاب شده است تا هنگام بیل زدن به راحتی بقایای آن خارج شود. 


4. علاوه بر شکاف مستقیم، شکاف مفصل T و چند جانبه وجود خواهد داشت. آنها باید چندین بار با توپ پرسینگ فشار داده شوند. 5. برای اتصالات ضربدری، پس از فشرده شدن دو مفصل متقاطع، فقط یک بار دیگر اتصالات ضربدری را فشار دهید.


6. پس از اتمام کامل تزریق کاشی، می توانید پس از 6 تا 24 ساعت تمیز کردن باقی مانده را شروع کنید. در این دوره، به خاطر داشته باشید که اتاق را به خوبی تهویه کنید.

微 信 图片 _20220808104715

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس