این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

بازسازی خانه قدیمی: تعویض کاشی به خوبی تزریق کاشی نیست، پس از دوغاب کاری فوق العاده زیباست! 20 آگوست 2022

هنگامی که دوغاب کاشی محبوب نیست، بسیاری از خانواده ها استفاده از ملات سیمان سفید را برای پر کردن شکاف کاشی پس از کاشی کاری انتخاب می کنند. با این حال، با گذشت زمان، سیمان سفید در شکاف به نظر می رسد که می ریزد، زرد شدن و مشکلات سیاهی ایجاد می شود، که نه تنها زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه تمیز کردن آن دشوار می شود. همچنین، کثیفی پنهان در شکاف بر سلامتی تأثیر می گذارد.

تصویر

بنابراین، تزریق کاشی اغلب همراه با بسیاری از بازسازی خانه های قدیمی انجام می شود. پس از همه، کاشی های تازه دوغاب شده کاملاً جدید به نظر می رسند.

تصویر

تصویر

تصویر


بزرگترین تفاوت خانه قدیمی با خانه جدید در واقع تمیز کردن شکاف است. پس از تمیز کردن شکاف های کاشی، مراحل باقی مانده از تزریق کاشی مانند تزریق کاشی جدید خانه است. خانه قدیمی در ابتدا با سیمان سفید درزبندی شده بود. اگرچه برخی از آنها افتاده اند، اما کار تمیز کردن شکاف هنوز آسان نیست، بنابراین هنگام تمیز کردن شکاف باید نکات زیر را رعایت کنید.

1، شکاف کاشی خیلی کثیف است.

پس از سال‌ها استفاده، شکاف‌های کاشی با انواع ذرات گرد و غبار پر شده است و شکاف‌های کاشی اطراف سیاه است و تمیز کردن شکاف‌ها را با مشکل مواجه می‌کند، بنابراین باید برای تمیز کردن شکاف‌ها جدی‌تر باشیم. ماسه داخل سیمان نیز باید تمیز شود. پس از تمیز کردن شکاف ها، از جاروبرقی استفاده کنید تا تمام گرد و غبار شناور را بمکد و سپس سطح کاشی را با پارچه پاک کنید.

تصویر


2, درجه سایش کاشی


پس از استفاده طولانی مدت، سطح کاشی ممکن است ساییدگی و پارگی زیادی به خصوص روی کاشی های لعابدار و صیقلی دیده شود. اگر کاشی‌ها به‌طور جدی فرسوده می‌شوند، توصیه می‌شود هنگام دوغاب‌کاری از نوار ماسک استفاده شود تا کاردک هنگام تمیز کردن باقی‌مانده از تماس با سطح فرسوده جلوگیری کند.


تصویر


3, استحکام کاشی

کاشی‌ها در خانه‌های قدیمی که سال‌ها زندگی می‌کردند، به‌طور اجتناب‌ناپذیر شل، برآمده و غیره هستند، بنابراین قبل از اجرای دوغاب، هر کاشی خانه‌تان را به دقت بررسی کنید. کاشی‌های شل بر میزان چسبندگی دوغاب کاشی تأثیر می‌گذارند، به طوری که ناحیه دوغاب‌کاری شده سفت نیست و بر اثر دوغاب تأثیر می‌گذارد. اگر کاشی‌های شل پیدا کردید، حتماً دوباره تعمیر کنید و سپس تزریق را انجام دهید تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود.


تصویر


4, آیا شکاف کاشی ها خیس است.


پس از سال ها استفاده، تمیز کردن روزانه، تمیز کردن و غیره، آب کاشی ناگزیر به داخل شکاف نفوذ می کند. قبل از انجام تزریق، حتماً شکاف های کاشی مخصوصاً حمام را خشک نگه دارید. علاوه بر این، لطفا قبل از درمان دوغاب، آن را نیز خشک نگه دارید و از پا گذاشتن روی آن خودداری کنید.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس