این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

نکاتی در مورد نحوه انتخاب و مطابقت رنگ کاشی و دوغاب! 20 آگوست 2022

تزریق کاشی را می توان به عنوان مرز یک جدول اکسل یا به عنوان خط یک تصویر درک کرد. دوغاب علاوه بر کنترل گرد و غبار و رطوبت، برای زیباتر کردن کاشی و کف است. از آنجایی که ما در مورد زیبایی صحبت می کنیم، تطابق رنگ کاشی و دوغاب کاشی به مشکلی تبدیل می شود که صاحبان خانه باید به آن توجه کنند. نحوه انتخاب و مطابقت با کاشی و دوغاب رنگها؟


                               کاشی رنگ روشن + دوغاب کاشی تیره رنگ

این کبریت برای فضاهای کوچک مناسب است. به عنوان مثال رنگ سفید می تواند فضا را از نظر بصری وسعت بخشد، این جلوه با نقش دوغاب کاشی تیره رنگ دو چندان می شود. بهتر است در نظر داشته باشید که آیا از چنین رنگی در فضای بزرگ استفاده کنید یا خیر. می توانید به طرح رنگ بعدی مراجعه کنید.

کاشی تیره رنگ + دوغاب کاشی با رنگ روشن

                                     

کاشی های سبز تیره روی دیوار با دوغاب کاشی رنگ روشن حس لایه بندی بصری را به ارمغان می آورد. با کاشی های کف خاکستری روشن خیلی ناگهانی نیست. احساس شیک ساده به راحتی ارائه می شود.


ترکیب رنگی یکسان از رنگ های خاکستری


در نهایت، ما دکوراسیون منزل را در پرکاربردترین ترکیب رنگ - کاشی کف خاکستری روشن + دوغاب کاشی خاکستری به شما ارائه می دهیم. این دوغاب کاشی خاکستری با توجه به انتخاب واقعی مشتریان در دو رنگ دسته بندی شده است که یکی خاکستری زیر روشن و دیگری نقره ای اشرافی است.

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس