این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

راه هایی برای فهمیدن اینکه گروت کاشی پلی پرو واقعی چقدر خیره کننده است 03 آوریل 2023

صنعت تزریق کاشی نسل جدیدی از دوغاب کاشی را پدید آورده است پلی اسپارتیک دوغاب بر پایه رزین عملکردهای زیادی دارد که بسیار بهتر از دوغاب اپوکسی موجود و ملات سیمان سنتی است.

 

بسیاری از کاشی‌ها هنوز به دوغاب کاشی پلی پرو باز نشده‌اند. در اینجا چند راه وجود دارد که به شما کمک می کند تا بدانید دوغاب کاشی پلی پرو چقدر برجسته است.

 

1.      بو: درپوش را ببندید تا در صورت وجود بو، بو شود. دوغاب کاشی پلی پرو خالص هیچ بویی ندارد. همچنین، می توانید دوغاب پخته شده را بسوزانید تا متوجه شوید که دود سفید و بی بو است.

2.      یخ زدگی: دوغاب کاشی پلی پرو خالص هنوز می تواند در دمای 50- مقاوم شودو عملکرد آن تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

3.      گریل: دوغاب را با تفنگ حرارتی کباب کنید و گروت پودر یا شکننده نمی شود زیرا در دمای بسیار بالا مقاوم است.

4.      خیساندن: دوغاب را در آب فشار دهید و هنوز می تواند خشک شود، به این معنی که می توان آن را در محیط مرطوب و مرطوب ساخت. پس از پخت، کیفیت آن تغییر نمی کند.

5.      بیل: هنگام برداشتن بقایای دوغاب پس از خشک شدن دوغاب، خاصیت ارتجاعی آن را با بیل آزمایش کنید. سایر دوغاب‌های کاشی شکننده هستند و وقتی بیل می‌شوند می‌شکنند. با این حال، دوغاب کاشی پلی پرو فوق العاده انعطاف پذیر است و حتی می توان آن را با دست جدا کرد.

6.      استفاده: زمان پخت دوغاب کاشی پلی پرو خالص کوتاه است. در حدود 30 دقیقه بدون چسبندگی است و در عرض 4 تا 8 ساعت کاملاً بهبود می یابد.

 

دوغاب کاشی Perflex polypro همه کاره و بادوام است. تقریباً در هر مکان قابل استفاده است. زرد نمی شود، بنابراین می توان از رنگ های روشن در مکان های بیرونی خانه استفاده کرد. Perflex را انتخاب کنید، کیفیت را انتخاب کنید!


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس