این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

مراحل و نکات احتیاطی برای تزریق چیست؟ 18 آگوست 2022

 امروزه تزریق کاشی بسیار رایج شده است. برخی از افراد مستقیماً محصولات کاشی را می خرند تا خودشان را دوغاب کنند. مراحل و نکات احتیاطی برای تزریق چیست؟ در ادامه به معرفی مفصل می پردازیم.


1، شکاف را پاک کنید. مقداری گرد و غبار و حتی مقداری سیمان برای حذف وجود دارد. استفاده از جاروبرقی برای تمیز کردن گرد و غبار داخل آن ضروری است تا از تمیز و بدون گرد و غبار بودن شکاف ها اطمینان حاصل شود.


2، دوغاب کاشی را آماده کنید. شما باید دوغاب کاشی کارتریج را در تفنگ درزبندی قرار دهید و به یاد داشته باشید که دکمه تفنگ درزبندی را به طور مساوی فشار دهید.


3، بعد از درزگیری باید دوغاب را با میله پرس فشار دهیم و سعی کنیم یکباره آن را تمام کنیم تا دوغاب زیبا به نظر برسد. اگر به خوبی کار نشود، علامت اتصال روی دوغاب وجود خواهد داشت که بسیار نامناسب خواهد بود.


4، حدود یک روز بعد، می توانید از کاردک برای جدا کردن دوغاب اضافی کناره استفاده کنید. ساخت دوغاب انجام شده است.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس