این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

نقش دوغاب کاشی چیست؟ شرح ویژگی ها و موارد استفاده از دوغاب کاشی. 22 آگوست 2022

فاصله های زیادی بین کاشی ها وجود خواهد داشت. مردم برای پرکردن این شکاف ها از ملات سنتی استفاده می کردند. با ظهور انواع مختلف دوغاب کاشی، دوغاب کاشی به یک روند دکوراسیون تبدیل شده است که مورد توجه صاحبان خانه است. بنابراین، دوغاب کاشی چه کاری انجام می دهد؟ آیا آنها واقعاً اینقدر مؤثر هستند؟


تصویر


1, زیباسازی

بین کاشی ها شکاف های طولانی مشکی مختلفی باقی مانده است که بسیار نامناسب به نظر می رسد. حتی با استفاده از دوغاب، دوغاب سفید نیز بسیار ناگهانی به نظر می رسد و برای هر کاشی اعمال نمی شود. با این حال، دوغاب کاشی رنگ های زیادی برای انتخاب دارد و رنگ ها طبیعی و پر هستند. می توانید با توجه به طرح و رنگ کاشی ها انتخاب کنید که نوعی مایه کیک است و ظاهری شگفت انگیز دارد.


تصویر


2, از رشد باکتری ها جلوگیری کنید

شکاف ها به راحتی گرد و غبار و خاک را جمع می کنند. تمیز کردن لکه های آب نیز دشوار است و شکاف ها باعث ایجاد باکتری می شوند. دوغاب کاشی می تواند شکاف را پر کند تا از تجمع لکه ها در شکاف جلوگیری کند، از تکثیر باکتری ها جلوگیری کند، اما همچنین به طور موثری دشواری تمیز کردن را کاهش می دهد.


تصویر


3, ضد آب و ضد رطوبت

دوغاب کاشی محصولی است که می تواند ضد آب باشد و از ورود رطوبت به سطح جلوگیری کند و شکاف را همیشه خشک نگه دارد. به خصوص در شهرهای جنوبی که زمین مستعد رطوبت است، این نقش دوغاب کاشی بسیار مشهود است.


تصویر


4, محافظت از کاشی ها

نقش دوغاب کاشی برای جلوگیری از رطوبت و باکتری ها، در واقع تنها محافظت از محیط داخل شکاف نیست، بلکه مهمتر از آن، می تواند کاشی ها را در برابر باکتری ها محافظت کند و عمر کاشی ها را افزایش دهد.


تصویر


5, آسان تمیز میشود

سطح دوغاب کاشی صاف است، به راحتی تغییر رنگ و سیاه نمی شود و تمیز کردن آن بسیار آسان است. لکه ها فقط باید به آرامی پاک شوند، که روش تمیز کردن را تسهیل می کند و مورد علاقه بسیاری از خانم های خانه دار است.

تصویر

تصویر


این نقش ها برگرفته از مواد اولیه دوغاب کاشی است که عمدتاً می باشد رزین اپوکسی، سازگار با محیط زیست، غیر سمی و غیر خطرناک است، به طوری که دوغاب کاشی پس از عمل آوری دارای خواص ضد آب، صاف و سختی بالایی است. امروزه خانواده های بیشتری دوغاب کاشی را به عنوان محصول درزبندی انتخاب می کنند. گویا این هم از گرایش مد دکوراسیون است.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس