این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چرا دوغاب کاشی پلی پرو پرفلکس می تواند جایگزین اپوکسی شود و به نسل جدیدی از دوغاب کاشی تبدیل شود؟ 21 ژوئیه 2022

گروت کاشی سنتی از دوغاب کاشی رزین اپوکسی ساخته شده است دوغاب کاشی اپوکسی مقاوم در برابر آب و هوا نیست، پس از سال ها زرد می شود، تغییر رنگ می دهد، ترک می خورد، پس از آن دوغاب کاشی پلی پرو پلیمر بالا Perflex در بازار ظاهر شد. این یک دوغاب کاشی ساخته شده از پلی اوره پلی اسپارتیک رزین با توجه به عملکرد عالی که دارد، روز به روز توسط کاشی کاران بیشتر شناخته شده و پسندیده شده است. 


بنابراین، چرا دوغاب کاشی پلی پرو اینقدر جذاب است؟ چرا می تواند جایگزین اپوکسی شود و به نسل جدید دوغاب کاشی تبدیل شود؟

حالا بیایید آن را برای شما جبران کنیم!


■ اگرچه دوغاب کاشی اپوکسی رنگ های غنی دارد، عملکرد و جلوه تزئینی آن می تواند به دنبال زیبایی دکوراسیون خانه باشد، اما همیشه یک نقطه ضعف اجتناب ناپذیر داشته است - زرد شدن و افتادن آن آسان است.

■ در این مورد، نوع جدیدی از دوغاب کاشی بدون زرد شدن و تغییر رنگ - دوغاب کاشی پلی پرو به وجود آمد.

1648259814128662

دوغاب کاشی پلی پرو زرد نمی شود. چرا؟


■ ساختار حلقه بنزن در رزین اپوکسی پدیده زرد شدن اجتناب ناپذیر را تعیین می کند، در حالی که سخت کننده پلی اوره از مواد خام آلیفاتیک استفاده می کند و هیچ گروه زردی در ساختار مواد وجود ندارد. بنابراین، مهم نیست که چقدر در معرض نور خورشید قرار می گیرد، دوغاب کاشی پلی پرو همچنان می تواند سفید باقی بماند!

■ در روز پنجم، دوغاب کاشی اپوکسی به طور جدی ترک خورد، در حالی که دوغاب کاشی POLYPRO هنوز سالم بود. چرا؟


برای حل این مشکل، یک آزمایش مقایسه ای روی انعطاف پذیری دو محصول انجام دادیم. همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است، لایه رنگی به ضخامت 0.5 میلی متر را روی ورق حلبی آماده کنید، آن را به اندازه 1 میلی متر خم کنید و ببینید که آیا بعد از تا زدن از وسط شکسته شده است یا خیر. محیط باید در دمای 60 ℃ و 70 درصد RH حفظ شود.


از طریق آزمایش‌ها، متوجه شدیم که ماده اپوکسی در اصل دارای شکنندگی است که به دلیل افزودن نرم‌کننده در فرآیند تولید ایجاد می‌شود. خود ماده پلی اوره جامد بالا و ویسکوزیته پایینی دارد. نیازی به افزودن نرم کننده در فرآیند تولید ندارد و دارای ویژگی های ترکیب انعطاف پذیر سفت و سخت است.


ویژگی های دوغاب کاشی POLYPRO چیست؟


■ علاوه بر دو ویژگی فوق، ویژگی های دیگر چیست پلی اسپارتیک دوغاب کاشی که مصرف کنندگان به آن نیاز دارند؟


که حفاظت از محیط زیست و بی بو است. در مقایسه با دوغاب کاشی اپوکسی، دوغاب کاشی POLYPRO نیز توسط اکثر مصرف کنندگان شناخته شده است.


■ هرکسی که از دوغاب کاشی اپوکسی استفاده کرده باشد می داند که دوغاب کاشی اپوکسی بوی بسیار تند خواهد داشت، بویی که از آمونیاک آزاد در طی سنتز عامل پخت آن منتشر می شود. این همان مشکل زردی است.

■ دوغاب کاشی POLYPRO این مشکل را به طور کامل از ریشه حل می کند. هیچ ماده آزاد تولید کننده بو در ماده پخت و رزین وجود ندارد. طبق گزارش تست شخص ثالث، کل محصول می تواند به خوبی الزامات استاندارد حفاظت از محیط زیست اتحادیه اروپا a + را برآورده کند.


امروزه مصرف کنندگان توجه زیادی به حفظ محیط زیست دارند و به موارد بی مزه، غیر سمی و بی ضرر توجه می کنند. عامل خیاطی پلی اوره مارچوبه نه تنها تزئینات و قابلیت اجرا را برآورده می کند، بلکه مشکل حفاظت از محیط زیست را نیز برطرف می کند. چگونه ممکن است چنین دوغاب کاشی مورد علاقه مردم نباشد؟


بگذارید صنعت دوغاب کاشی تغییر کند، ما معتقدیم که دوغاب کاشی POLYPRO این توانایی را دارد!

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس