این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چرا کارتریج Perflex Polypro Tile Grout P-30 را انتخاب کنید؟ 06 سپتامبر 2023

دوغاب کاشی Perflex Polypro توسط بسیاری از کاشی‌کاران، طراحان داخلی، پیمانکاران و کاربران نهایی مورد پسند و استفاده قرار گرفته است. این برای زیباسازی کاشی و سرامیک و بهبود دکوراسیون خانه طراحی شده است. این گزینه عالی برای تمام پروژه های کاربرد دوغاب کاشی تجاری، مسکونی و صنعتی است. دوغاب می تواند شکاف های کاشی را پر کند و از هرگونه آلودگی یا رطوبت ناشی از ورود کاشی های سرامیکی و شکستن کاشی ها جلوگیری کند.عالی ترین خاصیت دوغاب کاشی Perflex polypro عملکرد زرد نشدن آن است. مستحکم بوده و چسبندگی بسیار قوی با کاشی ها دارد و به مدت 30 سال بدون ترک و شکستگی و تغییر رنگ می باشد. این دوغاب دارای بیش از 108 گزینه رنگ برای مشتریان برای انتخاب است و Perflex می تواند خدمات سفارشی سازی رنگ را برای مشتریان بر اساس نیاز آنها ارائه دهد. دوغاب به لطف مواد اولیه مرغوب خود بسیار انعطاف پذیر است. دوغاب کاشی پلی پرو ما را می توان در دمای پایین -20 درجه سانتیگراد پخت کرد. این ماده جامد بالا و ویسکوزیته پایین، مطابق با سیاست های توسعه ایمنی و حفاظت از محیط زیست است. دوغاب پلی پرو ما را می توان به راحتی با تفنگ درزبندی اختصاصی اعمال کرد که باعث صرفه جویی در کار و زمان در ساخت و ساز می شود.


 

دوغاب کاشی Perflex polypro در بیش از 108 رنگ معمولی با پوشش مات مات، براق و براق موجود است. همه این رنگ ها برای شکل ها و رنگ های مختلف کاشی های سرامیکی همه کاره هستند. اگر مشتریان نیازهای خاص خود را داشته باشند، Perflex خدمات سفارشی سازی رنگ را با کسانی که نیاز دارند ارائه می دهد. به لطف خاصیت عالی عدم زردی و عدم تغییر رنگ، همه رنگ‌ها می‌توانند به اندازه روزی که نصب می‌شوند تازه بمانند.دوغاب کاشی کارتریج پلی پرو پرفلکس به دلیل قابلیت استفاده آسان و محبوبیت بیشتری نسبت به ملات دوغاب اپوکسی سنتی در بین کاشی‌کاری‌ها در سراسر جهان مورد استقبال قرار می‌گیرد. دوغاب پلی پرو پرفلکس را می توان به راحتی با تفنگ درزبندی حرفه ای در شکاف های کاشی درزبندی کرد. خطوط دوغاب را می توان بدون زحمت با میله های پرس اختصاصی فشرده کرد و حتی می توانید بدون هیچ مشکلی بقایای دوغاب را با دست جدا کنید. با همه اینها می توان تا حد زیادی در زمان ساخت و هزینه کار صرفه جویی کرد.دوغاب کاشی پلی پرو Perflex به دلیل ویژگی برجسته غیر زردی آن، برای مکان های داخلی و خارجی قابل استفاده است. فوق العاده ضد آب، ضد کپک، ضد باکتری، ضد رسوب و بدون زردی یا تغییر رنگ است. دوغاب مخصوص حمام، آشپزخانه، بالکن و استخر است.پرفلکس در زمینه تحقیق و توسعه فناوری شیمیایی و ساخت مصالح ساختمانی تخصص دارد. محصولات ما شامل غیر زرد شدن هستند پلی اسپارتیک دوغاب، دوغاب اپوکسی، درزگیر درزگیر، سیستم کفپوش پلی اسپارتیک و اپوکسی. Perflex جامع ترین پشتیبانی فنی، پشتیبانی بازاریابی و پشتیبانی پس از فروش را به توزیع کنندگان ما در سراسر جهان ارائه می دهد، بنابراین کاربران نهایی می توانند از محصولات مطمئن و خدمات پس از فروش در سطح جهانی لذت ببرند.به عنوان توزیع کننده به پرفلکس بپیوندید | WhatsApp +86 183 9099 2093 | ایمیل [ایمیل محافظت شده]


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس