این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چرا برای کاشی های خود به تزریق نیاز دارید؟ 19 آگوست 2022

Bزیرا کاشی ها باید هنگام کاشی کاری شکافی ایجاد کنند تا از انبساط و انقباض حرارتی کاشی ها جلوگیری شود که این امر بر عمر مفید کاشی ها نیز تأثیر می گذارد، بنابراین نیاز به تزریق کاشی است.


از آنجایی که شکاف وجود دارد، پس اگر برای کاشی ها دوغاب نزنیم، تمیز کردن شکاف کاشی های خانه سخت می شود. این شکاف به راحتی با گرد و غبار و زباله پر می شود. همچنین پرورش باکتری ها آسان است و اگر شکاف مرطوب باشد، حشرات نیز ممکن است رشد کنند. از نظر بهداشتی انجام دوغاب کاشی الزامی است.


1. نمایش رنگی گروت

تکنولوژی روز به روز در حال تغییر است تا مردم را به سمت سبک خانه از مشاغل مختلف سوق دهد، بنابراین همچنین از رنگ درز رنگارنگ برای مردم به دست آمده است.



2. انتخاب رنگ

انتخاب رنگ دوغاب به اندازه تطابق رنگ لباس ها دلبخواهانه نیست، به هر حال، در مورد ظاهر و احساس کلی یک خانه در سال های اخیر است، بنابراین عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود.


شماره ۱۰۲۹، رنگ کاشی

a.روش همان رنگ

مانند کاشی های رنگ روشن، می توان آنها را با دوغاب رنگ روشن هماهنگ کرد. اگرچه چنین مسابقه ای خیره کننده نخواهد بود، اما هیچ خطای بصری وجود نخواهد داشت.




کاشی های زرد روشن را می توان با دوغاب طلایی مطابقت داد. بسیار هماهنگ به نظر می رسد و حس تضاد بصری ایجاد نمی کند.



ب روش رنگ مشابه

مشابه روش رنگ مشابه، هر دو برای وحدت رنگ هستند.

مانند کاشی های چوبی قهوه ای-قرمز، با دوغاب طلایی مطابقت دارد و جلوه بصری خوبی ارائه می دهد. حتی اگر روزی کاشی یا دوغاب به دلیل گرد و غبار انباشته سیاه شود، به‌ویژه به چشم نمی‌آید.



c. سه رنگ که با هر رنگ دیگری هماهنگ است

مهمترین چیز سه رنگ است، یعنی سیاه، سفید و خاکستری. وقتی واقعاً نمی توانید انتخاب کنید که چه رنگی از دوغاب استفاده کنید، فقط این سه رنگ را انتخاب کنید.



دوغاب سفید اساساً می تواند هر نوع رنگ کاشی را در خود نگه دارد. حتی اگر کاشی هایی با رنگ زیباتر با دوغاب سفید هماهنگی غیرقابل مقایسه ای داشته باشند



کاشی های سیاه، با دوغاب سفید، لایه های خود را به طور کامل نشان می دهد



اگرچه دوغاب خاکستری سرد و بی صدا به نظر می رسد، اما این کبریت خانه شما را گرمتر نشان می دهد و با انواع کاشی ها مناسب است.




d. روش کنتراست

کلاسیک ترین رنگ کنتراست سیاه و سفید است. کاشی های سفید با دوغاب سیاه نیز بسیار چشم نواز به نظر می رسند.



در نتیجه:

برای کاشی های رنگ روشن همان رنگ و برای کاشی های رنگ روشن رنگ مشابه را انتخاب کنید

رنگ مخالف را برای کاشی های تیره رنگ انتخاب کنید، سه رنگ همه کاره: سیاه، سفید، خاکستری.


شماره ۱۰۲۹،رنگ دکوراسیون کلی

a.دکوراسیون تیره


اگر محیط خانه تاریک است، می توانید از دوغاب های رنگ روشن استفاده کنید تا کبریت بتواند بافت کل خانه را بهتر منعکس کند تا خطوط درز واضح تر و واضح تر شوند. سیاه و سفید، تیره و روشن، سبز تیره و خاکستری روشن را می توان با هم استفاده کرد.




b. دکوراسیون رنگ روشن




ترکیب محیط خانه با رنگ روشن با دوغاب تیره رنگ به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، که کل خانه را تمیزتر و ظریف تر، کنتراست آشکار، سطح واضح تر می کند. اثر به خصوص خوب است.




c. دکوراسیون با رنگ های سرد و گرم


رنگ های سرد به طور کلاسیک با رنگ های گرم ترکیب می شوند تا جلوه ای خیره کننده ایجاد کنند. رابطه آنها متکی به تضاد است که ناشی از تجربه طبیعی زندگی فرد است و به خوبی منطبق است.




شماره ۱۰۲۹، سبک خانه

a.سبک چینی



هنگام انتخاب دوغاب کاشی برای سبک چینی، می توانید کمی رنگ کم رنگ، مطابق با دکوراسیون چینی شخصیت درونگرا انتخاب کنید. مبلمان چوب ماهون نقش غالبی در دکوراسیون چینی دارند. توصیه می شود طلای تذهیب، طلای اشرافی و دوغاب قهوه را انتخاب کنید. از آنجایی که این رنگ ها منحصر به فردتر هستند و رنگ چوب را اصیل و شیک می کنند.


b.سبک اروپایی


سبک دکوراسیون اروپایی زرق و برق دار است و به جزئیات توجه دارد. تزئینات آنها عالی است. دکوراسیون کف اغلب با کاشی های زرد، قهوه ای، سفید یا کفپوش چوبی هماهنگ می شود و باعث می شود افراد احساس سخاوتمندی و درجه بالایی داشته باشند. در انتخاب دوغاب کاشی توصیه می شود که با طلای عاج، نقره مهتابی یا طلای روشن مطابقت داشته باشد، بنابراین سبک کلی دکوراسیون منزل یکپارچه تر خواهد بود.



c.سبک ژاپنی


سبک ژاپنی عملی بودن و سادگی، رنگ های ساده و ظریف را دنبال می کند. کفپوش چوبی بیشتر در دکوراسیون ژاپنی استفاده می شود. اکنون کاشی دانه چوب از نظر شکل و تزئین شبیه به کفپوش چوبی است، اما قیمت آن کمتر از کفپوش چوبی است، بنابراین در دکوراسیون واقعی کاربرد بیشتری دارد. در انتخاب رنگ دوغاب، طلای عاجی، طلایی روشن، سفید روشن انتخاب های خوبی هستند.



d.سبک های ساده

تصویر


سبک مینیمالیستی مدرن بیشتر سیاه، سفید و خاکستری به عنوان رنگ اصلی است که مورد علاقه جوانان است. رنگ دوغاب با دکوراسیون منزل به سبک مینیمالیستی متنوع تر است. می‌توانید از بین رنگ‌های مشابه به رنگ کاشی و همچنین از رنگ‌های مشابه رنگ کاشی انتخاب کنید. به عنوان مثال، خاکستری زیر روشن، سفید روشن، مروارید سیاه و غیره می تواند تبدیل به تن اصلی با!

تصویر


3.بر اساس براقیت مواد انتخاب کنید



اکنون دوغاب کاشی موجود در بازار را می توان با توجه به درخشندگی به دو دسته مات و براق تقسیم کرد. فهمیدن از نام آن دشوار نیست. مات به این معنی است که با تابش نور منعکس نمی شود و روشن همان چیزی است که منعکس می شود.


شماره ۱۰۲۹، تکمیل یا پرداخت مات و بی جلا

رنگ دوغاب کاشی مات مات است. رنگ آن نسبتا روشن با براقیت کم و جلوه بصری ملایم است که باعث تحریک چشم نمی شود. علاوه بر این، دوغاب کاشی مات در برابر کثیفی مقاومت بیشتری دارد. اثر کلی پس از تزریق تیره است. در سبک مدرن خانه مد است و تجربه رنگی ظریف، ساده، ظریف و ملایم را به مردم می دهد.


شماره ۱۰۲۹، براق



دوغاب کاشی براق دارای درخشندگی خوب و بافت ظریف است. تزئینی است و تجربه رنگی کامل و روشن را به شما می دهد. برای سبک لوکس سبک خانه مناسب ترین است. تقویت سبک و براق بودن خانه تاثیر خوبی بر جای می گذارد.

مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس