این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چرا دوغاب کاشی پلی پرو پرفلکس برای آشپزخانه مناسب تر است؟ 08 اکتبر 2023

علاوه بر حل زیباسازی شکاف کاشی و سرامیک، دو مشکل دیگر نیز وجود دارد که باید حل شوند. اگر این دو مشکل وجود داشته باشد، مشکل بزرگی وجود خواهد داشت.

 

لکه نفت


همانطور که همه می دانیم فضای کلی آشپزخانه کوچک است. هنگام پخت و پز، روغن به ناچار به زمین و دیوار پاشیده می شود. اگر از دوغاب کاشی سنتی در آشپزخانه استفاده می کنید، دوغاب به راحتی توسط روغن لکه دار می شود و به دلیل بافت سطح ناهموار دوغاب، تمیز کردن آن دشوار است. با گذشت زمان، دوغاب کاشی نه تنها زیبا نمی شود، بلکه باعث ایجاد باکتری و بو نیز می شود.


微信图片编辑_20231008135400 


لکه آب


لکه آب در آشپزخانه یکی دیگر از مسائل است. دوغاب کاشی سنتی به طور کلی ضد آب نیست. دوغاب در یک محیط مرطوب برای مدت طولانی می ریزد، ترک می خورد یا کپک می زند. این نه تنها بر زیبایی دوغاب و کل آشپزخانه تأثیر می گذارد، بلکه بر عملکرد آب بندی کاشی نیز تأثیر می گذارد.

 

微信图片编辑_20231008135327


پرفلکس دوغاب کاشی پلی پرو


بنابراین، چگونه Perflex دوغاب کاشی پلی پرو حل این دو موضوع در آشپزخانه؟ دوغاب کاشی پلی پرو تراکم و صافی بالایی دارد، بنابراین چسبیدن لکه روغن به سطح آن، به ویژه به دوغاب کاشی براق، دشوار است. فقط باید سطح دوغاب را به آرامی مالش دهید تا لکه روغن را به لطف سطح صاف آن پاک کنید.

 

با توجه به عملکرد ضد آب، پلی اسپارتیک مولکول ها عملکرد آب بندی عالی و جذب آب کم دارند، به طوری که می تواند به طور موثر در برابر نفوذ رطوبت در محیط های مرطوب مقاومت کند. دوغاب کاشی پلی پرو پرفلکس با این خواص می تواند از زیبایی آشپزخانه محافظت کند و رشد باکتری ها را تا حد زیادی از بین ببرد.

 

 


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس