این سایت از «کوکی‌ها» روی رایانه شما استفاده می‌کند تا به بهتر شدن این وب‌سایت کمک کند. می‌توانید با کلیک کردن بر روی اینجا درباره این کوکی‌ها و اطلاعات کلی درباره نحوه تغییر تنظیمات کوکی‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با ادامه استفاده از این سایت بدون تغییر تنظیمات خود، با استفاده ما از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

کاشی کاری و آب بندی

راه حل های PERFLEX برای
ساخت و ساز

هر جزئیات را زیباتر و یکپارچه تر کنید. عایق کردن کثیفی و سایر چیزهای کثیف از درزهای کاشی. نصب کاشی خود را استحکام و دوام بیشتر کنید. هر جزئیات را زیباتر کنید.

بازگشت

چرا دوغاب کاشی پلی پرو تنها انتخاب برای تزریق کاشی بالکن است؟ 23 سپتامبر 2023

در مقایسه با آشپزخانه، اگرچه لکه روغنی وجود ندارد، اما مسئله دردسرسازتر از لکه روغن در تزریق کاشی بالکن، یعنی نور مستقیم خورشید است.

 

از آنجایی که بالکن در معرض نور مستقیم خورشید و آب و هوای شدید مانند باران، برف، باد و یخبندان است، در صورت استفاده از دوغاب سنتی در بالکن، احتمالاً به زودی زرد، تغییر رنگ، کهنه، پودر و یا حتی می ریزد. با تمام این مشکلات ظاهر بالکن زشت می شود و ممکن است باعث نشتی شود.

 

perflex详情_06


آیا گروت کاشی پلی پرو می تواند مشکلات فوق را حل کند؟ پاسخ بله است!

 

ماده اولیه مورد استفاده در دوغاب کاشی پلی پرو می باشد پلی اسپارتیک رزین که از مقاومت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش در برابر آب و هوا برخوردار است. دوغاب کاشی پلی پرو می تواند در شرایط مختلف آب و هوایی سخت مقاومت کند، به طوری که دوغاب کاشی می تواند سال ها بدون زرد شدن و تغییر رنگ باقی بماند.

 

علاوه بر این، دوغاب کاشی پلی پرو دارای انعطاف پذیری و کشش فوق العاده ای است. این می تواند با انبساط و انقباض دوغاب در بالکن در هنگام تغییر دما سازگار شود. این باعث می شود که در برابر ترک خوردن و افتادن مقاوم باشد و یکپارچگی و عملکرد آب بندی دوغاب کاشی بالکن را حفظ کند. از همه مهمتر، دوغاب کاشی پلی پرو خالص Perflex از فرمول بدون حلال سازگار با محیط زیست استفاده می کند، که با الزامات جامعه مدرن برای محصولات سازگار با محیط زیست، عاری از ترکیبات آلی فرار مضر، و سازگارتر با محیط زیست و سلامت انسان است.


مانند+86 183 9099 2093

پست الکترونیک[ایمیل محافظت شده]

whatsapp

#

تماس